09101079884 021-22371047
یدک کش تهران

یدک کش تهران

02122371047

حمل انواع خودرو ارزان و فوری

یدک کش تهران برای حمل خودروهایی که به خدمات حمل و جابجایی نیاز دارند، از جمله خودروهای آسیب‌دیده، خراب یا تصادفی، به کار میرود. همچنین، شما میتوانید از خدمات یدک کش تهران برای انتقال خودروها از یک شهر به دیگری نیز استفاده کنید. یدک کش خودروها، با توجه به ابعاد و وزن مختلف خودروهایی که قرار است حمل شوند، می‌توانند دارای دو یا چهار محور باشند.

مجهز به دستگاه های روز دنیا:
یدک کش تهران به دارندگان خودروها، انواع مختلفی از یدک کش در محل را ارائه میدهد. با توجه به وضعیت و شرایط موجود اتومبیل شما، بهترین یدک کش برای کمک به شما انتخاب می‌شود. در مجموعه یدک کش تهران، انواع مختلفی از یدک کش های خودرو در دسترس قرار دارند از جمله یدک کش نیسان چرخگیر، یدک کش کفی خودرو بر، یدک کش زنجیری، و نیسان دکل دار.

شبانه روزی و سیار:
خدمات یدک کش خودرو شبانه‌روزی بسیار ارزشمندند. امکان دسترسی به خدمات یدک کش تهران در تمام ساعات شبانه و روز، یکی از ویژگی‌های اصلی این تیم است. یدک کش تهران به صورت شبانه‌روزی از تمام وسایل و تجهیزات مرتبط با امداد رسانی به خودرو و حمل آن استفاده میکند. در صورتی که خودروی شما در هر لحظه از شبانه‌روز با مشکل مواجه شود، می‌توانید با تماس با شماره 02122371047 از خدمات یدک کش تهران بهره مند شوید. تیم یدک کش شبانه روزی تهران آماده انجام عملیات حمل خودرو به مقصد مورد نظر شما در هر زمانی میباشد.

حمل خودرو لاکچری:
یدک کش کفی خودرو بر، مناسب برای حمل کامل خودرو است. در این نوع از یدک کش، خودرو به طور کامل بر روی کف یدک کش قرار می‌گیرد که این روش امن‌ترین و مطمئن‌ترین راه حمل خودرو است و یدک کش تهران برای حمل خودروهای صفر کیلومتر و لاکچری، از این نوع یدک کش استفاده میکند. یکی از مزایای این روش، جلوگیری از وقوع آسیب به خودرو در طول مسیر حمل است. برای درخواست یدک کش کفی خودرو بر، با شماره یدک کش تهران تماس بگیرید. این روش مناسب برای رانندگانی است که به خودروی خود اهمیت می‌دهند.

قیمت یدک کش تهران:
قیمت حمل خودرو با یدک کش تهران مطابق با مصوب اتحادیه یدک کشی تهران است. در اینجا به برخی عواملی که بر قیمت حمل خودرو با یدک کش اثر می‌گذارند، اشاره می‌شود:

۱. فاصله حمل: هرچه فاصله بین مبدأ و مقصد بیشتر باشد، هزینه حمل خودرو نیز بیشتر خواهد بود.

۲. نوع خودرو: نوع خودرو نیز می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت حمل خودرو توسط یدک کش تهران داشته باشد، زیرا خودروهای بزرگ‌تر و سنگین‌تر نیاز به یدک کش با ظرفیت بیشتری دارند که ممکن است به هزینه حمل اضافه شود.

۳. شرایط جاده: شرایط جاده نیز می‌تواند بر قیمت حمل خودرو تأثیر داشته باشد. به عنوان مثال، شرایط منحصر به فردی مانند آب و هوای بد و ترافیک شدید می‌تواند باعث افزایش هزینه حمل خودرو با یدک کش شود.

۴. زمان حمل: زمان حمل نیز می‌تواند بر قیمت یدک کش تهران تأثیر بگذارد. در برخی موارد، هزینه بیشتری برای حمل خودرو در زمان‌های پرتردد اعمال می‌شود.

۵. خدمات اضافی: برخی شرکت‌های یدک کشی خدمات اضافی مانند بیمه، پوشش خسارت‌ها، بارگیری و تخلیه و غیره را ارائه می‌دهند که ممکن است به هزینه حمل خودرو اضافه شود.

در نهایت، برای محاسبه دقیق قیمت حمل خودرو با یدک کش تهران، تماس با کارشناسان مجموعه و مقایسه قیمت‌های ما با سایر شرکت ها توصیه می‌شود.

سخن آخر:
شماره یدک کش تهران 02122371047 است و به صورت شبانه روزی آماده اعزام پرسنل امدادگر همراه با بهترین یدک کش ها در سراسر تهران میباشد.

Loader